لباس کودک

انتخاب لباس شیک بچه گانه – ۱

انتخاب لباس شیک بچه گانه – 1

در دنیای مد و فشن امروز شیک پوشی و علاقه به به روز بودن فقط مخصوص بزرگسالان نبوده و کودکان هم وارد این عرصه شده اند . اغلب پدر و مادرها علاقه دارند کودکی خوش استایل و با لباس شیک داشته باشند و بتوانند بهترین ها را برای آن فراهم کنند . البته شبکه های اجتماعی مجازی مانند اینستاگرام و تلگرام در بوجود آمدن این موج تاثیر بسیاری داشته اند . برخی والدین هم از طریق وارد کردن فرزندان خود در دنیای مد و فشن به تجارت پرداخته و درآمد کسب می کنند. ورود کودکان به دنیای مد و فشن به هر دلیلی که باشد در دنیای امروز طرفداران زیادی داشته و والدین تمایل دارند از راز های شیک پوشی کودکان مطلع باشند .

 شیک پوشی در لباس کودک

ضرورت تشخیص استایل برای انتخاب لباس کودک

یک پدر و مادر علاقمند و به مد و فشن و شیک پوشی حتما باید استایل و فرم بدن کودک خود را بشناسد سایز و فرم اندام های فوقانی و تحتاتی و شناسایی رنگ پوست و چشم و حالت صورت همه در انتخاب لباس کودک موثر هستند مثلا کودکانی که کمی چاق تر هستند نباید لباس های خیلی تنگ و اندامی بپوشند و بچه های خیلی لاغر هم نباید خیلی گشاد پوش باشند البته گاهی برای تغییر در ظاهر و سبک پوشش بر هم زدن این اصول ایرادی ندارد اما در کلیت امر باید رعایت گردد .

برای مثال جورابی که برای کودک می خرید باید نخی باشد تا ایجاد حساسیت در پاهایش نکند .برای کودک دختر ساق شلواری بخرید.

لباس شیک بچه گانهاعتماد به سلیقه کودک

برای انتخاب لباس کودک به فرزندتان هم اعتماد کنید و خود رای نباشید استفاده از نظرات کودکان در لباس پوشیدن کمک می کند که اعتماد به نفس و عزت نفس آنها شکل گرفته و بتوانند در اینده تصمیمات مهمتر را راحتتر بگیرند اینکه شما به تنهایی و بدون نظر آنها برای آن ها لباس انتخاب کنید به این معنی است که به سلیقه آنها اعتماد ندارید و این موضوع باعث سرخوردگی و کاهش اعتماد به نفسشان می شود. البته همه این مطالب در مورد کودکانی است که به سن تشخیص رسیده اند و می توانند در انتخاب تن پوش خود دخالت کرده و نظر بدهند . شناخت سایز و اندازه کودک در انتخاب لباس کودک (اندازه فرزندتان را بدانید و به برچسب های روی لباس کودک زیاد توجهی نکنید) کمک گرفتن از فرزندتان در انتخاب لباس کودک علاوه بر اینکه به شیک پوشی آنها کمک می کند از خرید های غیر ضروری هم جلوگیری به عمل می آورد و در هزینه ها هم صرفه جویی می کند. باعث می شود کودک به مرور فرم و استایل خود شناخته و در آینده مشکلی در این خصوص نداشته باشد . پس در مراحل مختلف این کار از فرزندتان کمک بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *