لباس کودک

انتخاب لباس مناسب آتلیه کودک (۲)

لباس کودک

انتخاب لباس مناسب آتلیه کودک (2)

نوع و رنگ لباس بچگانه در عکاسی نقش به سزایی دارد. ما در مطلب انتخاب لباس مناسب آتلیه کودک (1) شما را با تکنیک های انتخاب لباس بچگانه برای عکاسی از فرزندانتان آشنا کردیم. با نا در ادامه این مطلب همراه باشید.

سن کودک

این نکته را بدانید که در عکاسی از کودک باید به توانایی کودک هم توجه کنید به عنوان مثال کودک دو ماهه نمی تواند به راحتی بنشیند فقط ممکن است کمی لبخند بزند و یا سرش را بالا بگیرد. اما اگر کودک شما در سن 6 ماهگی باشد، احتمالاً می تواند حالت های نشستن را اجرا کند و یا به حالت چهار دست و پا قرار بگیرد. یک عکاس ماهر باید بتواند صحنه های جالب حرکات فرزند شما را به موقع شکار کند.

جهت مشاهده محصولات کلیک کنید

به طور کلی برای انتخاب و خرید لباس کودک به منظور عکاسی از کودک خود به نکات زیر توجه کنید:

  • لباس بچگانه را در دسته بندی های متفاوت تهیه کنید و در آتلیه عکاسی همراه خود داشته باشید تا بتوانید از انواع مختلف آن ها استفاده کنید.
  • لباس های رسمی مانند پیراهن کت و شلوار، مردانه، پیراهن دخترانه، کروات، پاپیون و کفش های متناسب با لباس بچگانه.
  • لباس های بچگانه اسپورت مانند کتونی، شلوارک جین، تاپ و شلوار جین
  • لباس های ورزشی مانند لباس رقص، لباس شنا، لباس فوتبال و یا لباس های تیم ملی، گرمکن و سایر لباس هایی که بشود از آن ها استفاده کرد.
  • حوله حمام که ترجیحاً تنی و دارای کلاه باشد.
  • استفاده از وسایلی که باعث جذابیت فرزند شما در عکس شود مانند کلاه، ست های دخترانه، گل، عینک و …
  • لباس های بچگانه فانتزی و با نمک
  • اگر قصد دارید عکس ها را برای مناسبت خاصی بگیرید سعی کنید از البسه ای که دارای تم های مختلفی هستند مانند لباس هایی برای عکس با سفره هفت سین، لباس های عید نوروز، عکس یلدا، عکس دندونی، عکس تولد، عکس ولنتاین، عکس آدم برفی و … استفاده کنید.

آخرین نکته لباس کودک برای عکاسی

نکته آخر اینکه عکاسی از کودکان نیاز به مهارت بالایی دارد که هرکسی در انجام آن موفق نمی شود، بنابراین سعی کنید آتلیه با سابقه ای را برای این امر انتخاب کنید تا خاطره ماندگاری از لحظه های فرزندان شما ثبت کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *