لباس کودک

انتخاب لباس مناسب آتلیه کودک

لباس کودک

انتخاب لباس مناسب آتلیه کودک

نوع و رنگ لباس بچگانه در عکاسی نقش به سزایی دارد. ما در این مطلب شما را با تکنیک های انتخاب لباس بچگانه برای عکاسی از فرزندانتان آشنا خواهیم کرد.

به طور حتم در آتلیه های کودکان مهمترین نکته بعد از تم آتلیه و دکوراسیون آن، لباس بچگانه ای است که استفاده می کنید و تأثیر بسیار زیادی در زیبایی عکس کودک شما دارد. ما در این مطلب قصد داریم شما را با انواع لباس بچگانه جذاب برای عکاسی آشنا کنیم.

جهت سفارش محصولات کلیک کنید

انتخاب لباس کودک

برای گرفتن عکس خوب از بچه ها نیاز به به طراحی لباس های ژورنالی دارید. رنگ لباس تأثیر به سزایی در زیبایی و کیفیت عکس های شما دارد. هم خوانی رنگ لباس با دکوراسیون آتلیه، تناسب نورپردازی در محیط مورد نظر و نوع تم استفاده شده می توانند به طور مجزا در زیبایی عکس شما تأثیر داشته باشند.

کودک شما دختر است یا پسر؟

اولین سوالی که در رابطه با انتخاب لباس بچگانه برای عکاسی با آن مواجه می شویم این است که جنسیت فرزند شما دختر است یا پسر؟ اگر دختر است که باید از رنگ های آبی، سفید، صورتی، زرد، قرمز و بنفش برای لباس های وی استفاده شود. بهتر است که این رنگ ها در تن ملایم خود استفاده شوند اما اگر کودک شما پسر است برای انتخاب لباس باید از رنگ های مشکی، سرمه ای، سفید، قرمز و آبی استفاده کنید.

نکته دیگری که برای ست کردن لباس کودکان باید به آن توجه داشته باشید، استفاده از رنگ های مکمل در کنار هم هستند. ما در این قسمت مهم ترین رنگ های مکمل را برای شما دسته بندی کرده ایم:

رنگ های قرمز و سبز، نارنجی و بنفش، مشکی با رنگ های شاد، آبی و زرد، قهوه ای و سبز، صورتی و خاکستری، سفید و مشکی، سفید با رنگ های تیره،خاکستری با بیشتر رنگ های شاد و تیره رنگ های مکمل هستند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *