لباس کودک

بهترین رنگ و جنس لباس کودک

رنگ لباس کودک

روان شناسی رنگ لباس فسقلی ها 


موقع خرید و انتخاب لباس برای کودکان باید روان شناسی رنگ را خیلی خوبی باشید. هرکودکی به نسبت سن، جنس و دایره دوستان همسن و سالش، نیازهایی دارد که باید به آن ها در انتخاب لباس دقت کند.
هیچ وقت سعی نکنید لباس دخترانه را تن پسرتان کنید و برعکس. حتی اگر به لباسی از نظر جنسیت شک داشتید، لطفا از خیر آن بگذرید.
رنگ های دخترانه و پسرانه، تقریبا تفکیک شده هستند. اما این به آن معنا نیست که تخطی از آن ها کار خیلی بدی باشد. گاهی می طلبد که تن دخترتان لباس آبی کنید و تن پسرتان یک پیراهن مردانه فسقلی قرمز.
لباس هایی که برای کودک تان تهیه می کنید مخصوصا آن هایی که در مهدکودک یا مدرسه تن می کنند، هم سطح لباس های دوستانش باشد. هیچ وقت کودک تان را با سر و وضعی آشفته یا بر عکس لباسی خیلی مجلل و گرانقیمت بین دوستانش نبرید. بگذارید او در کنار دوستانش از دنیای کودکی لذت ببرد.
کودک تان را با امر و نهی کردن بیش از حد، نسبت به لباسش حساس نکنید.

 

برای مشاهده محصولات کلیک کنید

قانون هایی برای جنس لباس


فارغ از این که در چه فصلی هستید و می خواهید چه مدل لباسی را برای کودک تان انتخاب کنید، فراموش نکنید که مهم ترین اصل درباره لباس کودکان، جنس سالم آن است. سالم بودن جنس پارچه لباس کودک، به چند معناست؛ اول این که جنس لباس کودکان باید حتما ضد حساسیت باشد. اصولا پارچه هایی که پلاستیک یا پلی استر دارند، کمی ایجاد حساسیت می کنند و برای پوست کودک خطرناک هستند. همان طور که بافتنی های موهردار، ممکن است ایجاد حساسیت تنفسی کنند.
پس دردرجه اول باید بدانید که سالم بودن جنس لباس کودک از منظر ایجاد حساسیت های پوستی و تنفسی است. در درجه دوم باید بدانید که لباس سالم کودکانه، یعنی لباس خوش جنس و مرغوب. لباسی که دائم قرار باشد درز گرفته شود، تمیزکاری شود و… به هرحال لباس مناسبی برای کودک تان نیست زیرا در آن احساس راحتی نمی کند. درموقع انتخاب لباس کودک به جنس مرغوب پارچه آن دقت داشته باشید. اصولا اگر از نمایندگی های لباس بچه فروشی ها (چه ایرانی، چه خارجی) خرید کنید، بهتر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *