لباس کودک

خرید لباس کودک بر اساس سن : ۳ تا ۶ سالگی

خرید لباس کودک

 لباس های 6-3 سالگی کودک

سنین 6-3 سال می توانند به موارد با اهمیت در خرید لباس برای کودک و نسبت به طرح و شکل آن نظر دهند و این موضوع به بالا رفتن اعتماد بنفسشان کمک به سزایی خواهد کرد. برای خرید برای کودک چهار ساله خود در ابتدا باید کمدی در اتاق او در نظر بگیرید. درست است که کودک شما بزرگ شده است اما ویژگی های یک لباس خوب برای او تغییر زیادی نکرده است، اکنون که فرزند شما در حال راه رفتن، دویدن، بالا رفتن و اصرار بر انجام چیزی است شما مطمئنا فاکتورهای زیادی را برای یک لباس خوب در نظر می گیرید.

توصیه و موارد با اهمیت در خرید لباس برای کودک

سایز از مهم ترین موارد با اهمیت در خرید لباس برای کودک:

جهت مشاهده محصولات کلیک کنید

دشوار است که بدانید چه رده سایز هایی را از قبل تولد باید برای نوزادان بخرید. این موضوع اگر شما اولین بچه تان را به دنیا آورده اید کاملا طبیعی می باشد. این موارد با اهمیت در خرید لباس برای کودک ممکن است ذهن هر فردی را مانند کسی که اولین بچه اش را به دنیا آورده یا کسی که بچه ندارد و به دنبال گرفتن فرزند است یا حتی پرستار بچه تازه کار را مشغول کند. سعی کنید خرید لباس برای نوزاد را محدود به یک سایز خاص نکنید و همیشه کمی بزرگتر از آن را برای او در نظر بگیرید.

جنس:

جنس لباس های خریداری شده بهتر است از نوع کتان و پنبه ای باشد در صورت خرید لباس هایی از جنس مصنوعی، همچون پلاستیکی یا خرید لباس های پشمی پوست بدن کودک به سرعت به آنها واکنش نشان می دهد و سبب به وجود آمدن دانه های ریز قرمزی بر روی پوست می شوند.

بافت:

بافت لباس های کودکان باید نرم باشد تا آنها در این نوع لباس ها راحت باشند و به راحتی بازی کنند. از لباس های خز دار و مخملی بر روی لباس هایشان استفاده کنید، چرا که برای آن ها این لباس ها جذابیت فراوانی داشته باشد.

رنگ:

هر چه قدر از رنگ های شاد و با کیفیت در لباس های کودک استفاده شود آنها برای پوشیدن آن لباس ذوق بیشتری نشان می دهند؛ حتی اگر لباس ها باهم هماهنگی نداشته باشد یا رنگ لباس به کودک نیاید.

اما این رنگ های جذاب برای آنها کدامند؟ رنگ زرد، قرمز، آبی، نارنجی، سبز و صورتی رنگ های مورد علاقه آن ها می باشند.

نو بودن لباس:

شاید این موضوع توجه شما را نیز جلب کرده باشد که کودک تان به لباس های نو علاقمندی بیشتری نشان می دهد.

علاقه او به یک لباس خاص از موارد با اهمیت در خرید لباس برای کودک:

خرید لباس کودک

گاهی اوقات بعضی از مادران از این موضوع شکایت می کنند که فرزندشان با داشتن لباس های زیاد و حتی خوشگل تر فقط یک لباس را انتخاب می کند و هر چقدر هم والدین سعی به جلب کردن توجه او به لباس های دیگر می کنند، فایده ای ندارد. در این حالت به شما توصیه می کنیم که اجازه دهید که او به سلیقه خود لباس بپوشد و در این مواقع او را مجبور به پوشیدن لباس دیگری نکنید.

حراجی ها:

برای خرید لباس هایی با قیمتی فوق العاده کم از فواید فروشگاه های تخفیفی استفاده کنید و آن ها را از دست ندهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *