لباس کودک

لباس کودک بر اساس سن : ۰ تا ۳ ماهگی

لباس کودک

لباس های 3-0 ماهگی  نوزاد

اگر قصد دارید برای فرزند خود، خواهرتان یا فرزند دوستتان که در این محدوده سنی ایست هدیه ای به عنوان لباس کودک تهیه کنید، باید بگویم که انتخاب خوبی است و حتما او را خوشحال خواهد کرد. یک نوزاد در 3 ماه اول زندگی اغلب در حال خوابیدن و شیر خوردن می باشد یا در هنگام بیداری در حال نگاه کردن به شما و اطراف خود است و در هر حال بر روی بینایی و اندامش کنترل بسیار کمی دارد. در این دوره نوزاد ضعیف و رفلاکس ها قوی می باشد.

سرعت رشد نوزادان:

یکی از موارد بسیار مهم در خرید لباس نوزاد در این محدوده سنی توجه به این موضوع است که نوزاد در این محدوده زمانی به سرعت رشد می کند پس بهتر است لباس ها را کمی بزرگتر از سایز نوزاد تهیه کنید.

یکی از موارد با اهمیت در خرید لباس برای کودک، فصل است:

جهت مشاهده محصولات کلیک کنید

به هنگام خرید به فصل توجه کنید.تا هدایای شما در همان لحظه استفاده شود.

از دیگر موارد با اهمیت در خرید لباس برای کودک، راحتی لباس است:

لباسی را بخرید که نوزاد در آن راحت باشد زیرا نوزادان تازه متولد اغلب در حال خوابیدن هستند. با در نظر گرفتن این موضوع باید در لباس دکمه بزرگ یا مزاحمی وجود نداشته باشد.

مسئله جوراب از مهمترین موارد با اهمیت در خرید لباس برای کودک می باشد:

لباس کودک

از خرید جوراب برای این محدوده سنی پرهیز کنید چرا که جوراب باعث می شود که نوزاد نتواند پای خود را به راحتی تکان دهند.

لباس یقه گرد:

لباس های یقه گرد نیز برای نوزادان اذیت کننده است زیرا رفلکس آنها را تشدید خواهد کرد.

لباس های تنگ در قسمت یقه:

هرگز از لباس هایی که به دلیل تنگی مجبور می شوید آن را بر روی سر بچه بچرخانید استفاده نکنید، مخصوصا برای والدینی که اولین بچه خود را به دنیا آورده اند این موضوع می تواند خیلی ترسناک باشد، که یک لباس تنگ را از سر برای یک نوزاد بپوشانند در صورت نیاز با احتیاط این کار را انجام دهید اما اگر نیاز نیست از انجام آن بپرهیزید.

لباس سرهمی:

لباس های سرهمی خریدهای عالی برای نوزاد ها هستند و هم برای شما هم برای بچه کاربردی اند، چرا که بچه احساس سرما در قسمت بین شلوار و لباسش نمی کند. زیرا این لباس ها یک تکه اند و شما نیز در لباس پوشیدن برای نوزادو خصوصا به هنگام تعویض پوشک نوزاد راحت تر هستید. اما برای مناطق گرم اینگونه لباس ها ممکن است کودک را در برابر گرما اذیت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *