لباس کودک

لباس کودک بر اساس سن : ۹ ماهگی تا ۳ سالگی

خرید لباس کودک

لباس های 12-9 ماهگی کودک

جهت مشاهده محصولات کلیک کنید

اکنون نوزاد شما از اطراف خود دارای درک صحیح و کاملی است، این موضوع یعنی اینکه دکمه ها خطرناک هستند؛ البته اگر به آن ها دسترسی داشته باشند. پس بهتر است موارد با اهمیت در خرید لباس برای انتخاب لباس کودک در نظر گرفته شود و لباس های دکمه دار را برای او حذف کنید، زیرا علاوه بر درک صحیح آنها دو دندان تیز در فک آنها رشد کرده است؛ در نتیجه هر ابزار و دکمه ای می تواند برای او وسوسه انگیز باشد.

رنگ لباس از موارد با اهمیت در خرید لباس برای کودک است:

این محدوده زمانی زمان بسیار خوبی برای شروع تغذیه کودک می باشد، اما خرید لباس سفید در این دوره از زندگی کودک اشتباه بزرگی است.

لباس سرهمی:

اگر کودک شما در حال خزیدن بر روی زانو ها و دست هایش باشد، وقت آن رسیده است که لباس های سرهمی را به پیراهن تبدیل کنید؛ زیرا لباس های سرهمی در این قسمت مانع او خواهند شد و راحتی را از او خواهند گرفت.

دکمه لباس:

از لباس هایی استفاده کنید که دکمه آن ها بچه شما را به هنگام جابه جا شدن به کمک دست ها اذیت نکند و این امر از موارد با اهمیت در خرید لباس برای بچه می باشد و باید به این مهم توجه کنید که آنها هنوز هم دندان های تیزی دارند.

کفش:

در این دوره کفش های نرم نیز کارآمد هستند.

لباس های 3-1 سالگی کودک

خرید لباس کودک

برای کودکانی که محدوده سنی آن ها بین 3-1 سالگی است، بهتر است لباس های گران قیمت تهیه نکنید، چرا که او شروع به کثیف کردن آن ها به صورت مکرر می کند و در نتیجه شما آنقدر لباس ها را خواهید شُست که سریعا بافت خود را از دست یدهند.

در این سن کودک شروع به پوشیدن لباس ها می کند، اما این بار نه به کمک شما بلکه خودش این کار را خودش به عهده خواهد گرفت و موفقیت یا عدم موفقیت او در لباس پوشیدن نیز برایش اهمیتی نخواهد داشت، و گاهی با وضعی که دکمه های لباس بالا و پایین است به سمت شما می آید. برای اینکه به کودک تان برای انجام این کار اعتماد به نفس دهید، بهتر است موارد با اهمیت در خرید لباس برای کودک را رعایت کنید و لباس هایی را در کشوی او قرار دهید که پوشیدن آنها توسط او کاری راحت باشد، مثل لباس های کشی یا کفش های چسبی و شلوار های بدون زیپ. با بزرگ تر شدن فرزندتان لباس هایی را در کشویش قرار دهید که دکمه دار هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *