دسته‌بندی نشده

مدل لباس بندری بچه گانه با طرح های زیبا و شاد

لباس بندری

مدل لباس بندری بچه گانه با طرح های زیبا و شاد

در این بخش از دنیای سایت جامه پوش مدل هایی از لباس بندری بچه گانه با طرح و رنگ های متنوع را مشاهده خواهید کرد و امیدواریم این طرح ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

مدل لباس بندری بچه گانه در انواع طرح و رنگ های متنوع موجود می باشد و این طرح لباس متعلق به جنوب کشور می باشد. در دوخت لباس های بندری از طرح های خاص و در عین حال شیک استفاده می کنند و این طرح لباس ها اغلب به صورت پیراهن و شلوار و روسری دوخته می شوند.

جهت مشاهده محصولات کلیک کنید

مدل لباس بندری بچه گانه در رنگ های متنوع

لباس های بندری دارای تزیینات متفاوت و زیبایی هستند و همین تزیینات باعث خاص تر به نظر رسیدن طرح این لباس های محلی می شوند. در مطالب قبلی لباس کردی بچه گانه و مدل لباس سنتی بچه گانه را مشاهده کردید در ادامه تصاویری از انواع مدل لباس بندری بچه گانه با طرح های شیک و جدید را مشاهده می کنید که امیدواریم مورد توجه شما قرار بگیرند.

طرح های لباس بندری دختر بچه ها

در طراحی اغلب لباس های بندری برای کودکان از تزیینات طلایی رنگ استفاده می کنند که این تزیینات اغلب در قسمت یقه و بالاتنه لباس ها استفاده می شوند.
لباس های بندری در انواع رنگ های روشن و تیره دوخته می شوند که رنگ پارچه اصلی لباس باید به گونه ای انتخاب شود که با رنگ تزیینات به کار برده شده در لباس مطابقت و هماهنگی داشته باشد. تزییناتی که در لباس های بندری دخترانه به کار می روند با طرح تزیینات سایر اکسسوری ها نظیر کفش و کیف و … ست می شوند تا ظاهر و تیپ متفاوت و جذاب تر به نظر بیاید.

انواع لباس بندری

لباس های بندری در انواع طرح های شلوار بندری و پیراهن بندری و روسری بندری و کیف و کفش و … موجود می باشند که هر یک از این لباس ها دارای تزیینات و برشی جالب و خاص هستند.
توجه داشته باشید که بهتر است طرح و رنگ لباس های بندری برای کودکان را با توجه به رنگ پوست و سایر ویژگی های ظاهری فرزند خود انتخاب کنید تا شیک پوش و جذاب تر به نظر بیاید.

در این مطلب تصاویری از انواع مدل لباس بندری بچه گانه را پیش رو داشتید که امیدواریم از مشاهده این طرح ها نهایت لذت را ببرید و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها لباس زیبا و شیکی را برای فرزند خود انتخاب نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *