لباس کودک

مدل های لباس نوزادی دخترانه جدید و فانتزی

لباس نوزادی

مدل لباس نوزادی دخترانه جدید و فانتزی برای مهمانی ها و دورهمی ها

در این مقاله تصاویری از انواع مدل لباس نوزادی دخترانه با طرح و رنگ های فانتزی و شیک را مشاهده می کنید که امیدواریم این مدل ها با سلیقه شما  مطابقت داشته باشند.

اگر شما از آن دسته از والدینی هستید که به زودی صاحب نوزاد دختر خواهید شد بهتر است قبل از بدنیا آمدن فرزندتان انواع مدل لباس نوزادی دخترانه را در طرح های مجلسی و راحتی تهیه کنید تا اگر نیاز داشتید لباس های مختلفی را در دسترس داشته باشید.

مدل لباس نوزادی دخترانه با طرح و رنگ های جدید

پوست نوزادان حساس است بنابراین بهتر است در هنگام انتخاب مدل لباس نوزاد علاوه بر طرح و رنگ لباس به جنس آن نیز توجه کنید. در ادامه تصاویری از چند مدل لباس نوزادی دخترانه را جمع آوری کرده ایم که امیدواریم این مدل ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند.

مدل های لباس نوزاد دخترانه

داخل ویترین مغازه های لباس نوزادی مملو از لباس های فانتزی و زیبا است که ممکن است شما را در هنگام انتخاب طرح و رنگ لباس های نوزاد دخترانه دچار سردرگمی کنید بنابراین بهتر است برای انتخاب این مدل لباس ها قبل از هر چیز به راحتی و کیفیت لباس توجه داشته باشید.
لباس های نوزادی را بهتر است از بین جنس های نخی و جنس هایی که حساسیت زا نیستند انتخاب کنید چرا که پوست نوزادان بسیار حساس می باشد و اگر جنس لباس مناسب نباشد ممکن است باعث ایجاد آسیب هایی به پوست نوزاد شود.
لباس های مجلسی نوزاد و لباس های راحتی نوزاد را می توانید از بین طرح هایی انتخاب کنید که فاقد زیپ و دکمه و تزیینات اضافی باشند زیرا ممکن است این وسایل تزیین کننده لباس باعث آزار و اذیت کودک شما شوند.

لباس نوزادیلباس نوزادیلباس نوزادیلباس نوزادیلباس نوزادیلباس نوزادیلباس نوزادیلباس نوزادیلباس نوزادیلباس نوزادیلباس نوزادیلباس نوزادیلباس نوزادیلباس نوزادیلباس نوزادیلباس نوزادیلباس نوزادیلباس نوزادی

مدل لباس طرح دار نوزادی

لباس نوزاد نباید تنگ و چسبان باشد زیرا لباس های تنگ باعث تعریق می شوند و علاوه بر این نوزادان در این مدل لباس ها احساس راحتی نمی کنند.
مدل لباس هایی که برای نوزادان دختر دوخته می شوند در انواع رنگ های روشن و تیره موجود هستند و بهتر است شما لباس های رنگ روشن را انتخاب کنید، زیرا به محض کثیف شدن خودشان را نشان خواهند داد و از ورود آلودگی و باکتری ها به بدن نوزاد جلوگیری خواهد کرد، همچنین این مدل لباس ها روی روحیه نوزادان دختر تاثیر مثبتی می گذارند.

خرید از جامه پوش

چندین مدل لباس نوزادی دخترانه را در این مطلب پیش رو داشتید که امیدواریم این مدل ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند و بتوانید با الگوبرداری از آن ها لباسی با رنگ و تن پوش مناسب را برای فرزند خود انتخاب کنید.

جهت مشاهده محصولات کلیک کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *