لباس کودک

نکاتی برای خوشتیپی کودکان در عید امسال

خوشتیپی بچه

خوشتیپی کودکان ، لباس عید بچه گانه

اگر می خواهید کودک دختر و پسرتان در عید نوروز خوشتیپ باشند نکات ساده ای وجود دارد که باید آن ها را رعایت کنید، ست کردن لباس آن ها قوانینی دارد که در ادامه به این نکات اشاره می کنیم.

ایده های خوشتیپی کودکان در نوروز

حتما شما هم دوست دارید فرزندتان مانند مدل ها خوشتیپ و جذاب باشد طوری که همه جا حسابی به تیپ و استایل اش توجه کنند و شیفته او شوند، خوشتیپ شدن بچه ها کار سختی نیست فقط باید قوانین انتخاب لباس و اصول ست کردن آن ها را بدانید و آن ها را رعایت کنید. در این بخش از فروشگاه مجازی جامه پوش برای خوشتیپی دختر بچه ها و پسربچه ها پیشنهادهایی داریم که اگر دوست داشتید میتوانید آن ها را به کار ببرید.

جهت مشاهده محصولات کلیک کنید

خوشتیپی بچه

ایده خوشتیپی دختربچه ها

پیراهن گل گلی همیشه یک انتخاب دوست داشتنی برای دختربچه ها است و هیچوقت از مد نمی افتد، بچه ها با پوشیدن پیراهن گلدار بسیار خوشتیپ و خواستنی میشوند.

پیشنهاد ما برای خوشتیپی دختربچه ها در عید نوروز امسال پوشیدن پیراهن گل گلی خوش رنگ است. این پیراهن ها با کفش های اسپرت و فانتزی ست میشود. برای زیبا و با مزه تر شده دخترتان بهتر است جلوی موهای او را چتری بزنید و پشت موهایش را باز بگذارید.

خوشتیپی دختر بچه

ایده خوشتیپی پسربچه ها

برای اینکه پسربچه تان امسال نوروز تیپی متفاوت داشته باشد و شیکپوش باشد یک پیشنهاد برایتان داریم آن هم ست کردن لباس به رنگ قرمز و مشکی است، این ترکب رنگ فوق العاده است و استایل جذابی به فرزندتان میدهد.

پیراهن چهارخانه بهترین انتخاب برای پسربچه ها است اما در صورتی که زیر آن یک تیشرت تک رنگ بپوشند، تیشرت مشکی با پیراهن چهارخانه قرمز مشکی بینهایت زیبا میشود. برای تکمیل این ترکیب جذاب باید شلوار مشکی انتخاب کنید، برای این استایل هم کفش اسپرت مناسب است و هم کتانی انتخاب با خودتان است.

خوشتیپی پسربچه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *