لباس کودک

چگونه لباس سایز نوزاد را پیدا کنیم؟

سایز لباس نوزادی

انتخاب لباس مناس سایز نوزاد

لباس نوزاد را باید بر اساس وزن نوزاد و نه سن او انتخاب کنید. وقتی که نوزاد به دنیا می‌آید سن او زیاد نیست و سایز لباس نوزاد در برندها و طرح های مختلف می‌تواند متفاوت باشد. وزن نوزاد در مقایسه با سن او، معیار درست ‌تری برای انتخاب لباس نوزاد است. نوزادتان و کودکتان را وزن کنید و در هنگام خرید اینترنتی لباس ​کودک با توجه به وزن او تصمیم بگیرید.

راهنمای سایز

همچنین برای حصول اطمینان از خرید لباس نوزاد مناسب، می‌توانید از راهنمای سایز لباس نوزاد نیز کمک بگیرید تا لباس نوزاد ایده‌آل و صحیحی را برای کودک دلبندتان انتخاب کرده باشید.

راحتی لباس نوزاد

لباس نوزاد باید در ناحیه گردن به راحتی به سر نوزاد شود و تنگ نباشد. اگر لباس نوزاد را طوری انتخاب کنید که در بخش گردن بیش از حد بر روی گردن نوزاد چسبیده باشد، می‌تواند باعث وحشت‌زدگی و انسداد تنفس وی شود.

آستین‌های لباس نوزاد باید رها و راحت باشید و به سهولت به نوزاد اجازه جنب و جوش و بازی دهد و چسبان نباشد.

جهت مشاهده محصولات کلیک کنید

شستشوی لباس

لباس نوزادی

لباس نوزاد را طوری انتخاب کنید که برای شست و شوهای مکرر مقاوم باشد و بعد از شست و شو جنس لباس نوزاد نباید برای پوست نوزاد حساسیت ایجاد کند. گزینه‌ی ایده‌آل برای خرید لباس نوزاد، پارچه‌های از جنس 100 درصد پنبه است، چرا که لباس نوزاد پنبه‌ای راحت،با دوام و مقاوم در برابر شست و شو زیاد است.

رشد نوزاد

هوشمندانه لباس نوزاد بخرید. باید بدانید اندام نوزاد به سرعت در حال رشد است و  حتی برخی از نوزادان سایز عادی نوزادی را ندارند. از این رو با توجه به جثه‌ی نوزاد و روند سیر رشد نوزاد لباس نوزاد را انتخاب کنید. لباس نوزاد را طوری انتخاب کنید که کمی بزرگتر باشد و بتوانید طی یک الی دو ماه آینده از آن استفاده کنید.

با این حال خرید لباس نوزاد زمستانی مانند کاپشن و کت زمستانی طبق این اصل، صادق نیست و بیشتر برای خرید اینترنتی لباس کودک و نوزاد در فصل‌های گرما صدق می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *