لباس کودک

چگونه کودکمان خوشتیپ ترین باشد؟

کودک خوشتیپ

خوشتیپ ترین کودک دنیا را داشته باشید!

نکاتی در ادامه مشاهده میکنید که باید هنگام خرید لباس کودک به آن ها توجه کنید تا بهترین لباس را برای کودک خوشتیپ تان انتخاب کنید.

راهنمای انتخاب لباس کودک

بچه ها زود بزرگ می شوند ، پس برای سیسمونی نوزاد، تعداد زیادی لباس از یک سایز نگیرید – چون قبل از استفاده کوچک می شوند- همچنین به فصل دنیا آمدن کودک هم توجه نمایید.همه ما می دانیم که رنگ های یک دست تیره مثل مشکی، سرمه ای، قهوه ای و دودی خیلی شیک به نظر می رسند. اما این را فراموش نکنید که کودکان قرار نیست با رنگ های تیره زندگی کنند. در انتخاب رنگ لباس کودکان باید توجه داشته باشید که هرقدر رنگ های شادتر، شفاف تر و پررنگ تر را انتخاب کنید، تاثیر آن روی روحیه کودک بهتر است.

کودک دختر خوشتیپ

خرید لباس برای کودکان خوشتیپ

مطمئن باشید دختربچه و پسربچه شما حالا حالا وقت دارند که لباس های تیره بپوشند. به هرحال خیلی زود بزرگ می شوند و دیگر خبری از رنگ قرمز و سبز پوشیدن نیست. رنگ های شاد، بهترین انتخاب هستند اما بهتر است میان دختر و پسرتان کمی تفاوت رنگ قائل شوید.

برای مشاهده محصولات جامه پوش کلیک کنید

انتخاب رنگ

قطعا رنگ هایی مثل نارنجی، قرمز و صورتی را باید برای دخترها بیشتر استفاده کرد و رنگ هایی مثل آبی، خاکستری و بنفش را برای پسرها. رنگ هایی هم هستند که میان دخترها و پسرها، مشترکند مثل زرد، سبز، سفید، مشکی و زرشکی رنگ هایی هستند که هم به تن دختربچه ها برازنده اند و هم به تن پسربچه ها. این را هم فراموش نکنید که هرقدر رنگ لباس، روشن تر باشد برای دختربچه ها مناسب است و هرقدر پررنگ تر و تندترباشد، برای پسربچه ها. به طور کل خانم ها (که دختربچه ها هم بالاخره جزو این دسته هستند) رنگ های ملایم تر را بیشتر می پسندند و البته طبق روان شناسی رنگ ها هم برای خانم ها رنگ های ملایم مناسب تر است

ریزه کاری های لباس کوچولوها

موقع انتخاب و خرید لباس برای کودک تان، لطفا ذوق کردن و عروسک بازی و جیغ کشیدن برای یک مدل خوشگل را کنار بگذارید! هیچ وقت فراموش نکنید که راحتی کودک تان در یک لباس بسیار بیشتر از لذت بردن شما از ظاهر لباس ارزش دارد. پس در مرحله اول موقع انتخاب لباس، حواس تان باشد که کودک تان کاملا در آن راحت باشد. ممکن است یک سرهمی جین کشی با سگک های چوبی بزرگ و سرتاپا دکمه در کنار، خیلی شیک به نظر برسد، اما قبول کنید که کودک تان در این لباس نمی تواند راحت بدود، بازی کند و خوشحال باشد. لباس های کم دکمه را برای کودک تان انتخاب کنید. کفش های بدون بند و چسبی قطعا بیشتر مورد طبع فرزندتان است. تی شرت های چسبان کشی را تن او نکنید.
روی هم به کودکتان لباس نپوشانید. لباس های خیلی بزرگ تر و خیلی کوچک تر تنش نکنید. با سنجاق قفلی و سوزن، سعی در بستن قسمتی از لباس کودک تان نکنید. ممکن است سنجاق باز شود و در پوست کودک فرو رود. مراقب باشید عطر یا اسپری های خوشبوکننده یا رایحه مواد شوینده روی لباس کودک نباشد چون ممکن است در او ایجاد آلرژی کند. مراقب باشید لباس هایی که تکه دوزی دارند، از پشت کاملا تمیز شده باشند تا به تن کودک تان آسیبی نزنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *