مبلمان

موفقیت در عمده فروشی لباس بچگانه

موفقیت در عمده فروشی لباس بچگانه

اگر می‌خواهید در فروش و پخش عمده لباس موفق باشید، در ابتدا باید یک خریدار موفق باشید.

چه لباس‌هایی در فصل آینده مورد توجه کل جامعه خواهد بود؟

برای فروش و پخش عمده لباس، شما باید یک فصل زودتر لباس‌های مورد نظر را خریداری کنید، پس باید پیش بینی کنید که در فصل آینده چه چیزی مورد توجه کل جامعه قرار خواهد گرفت. برای مثال در فصل پاییز باید به دنبال خرید و یا تولید کاپشن و پوشاک ضخیم و گرم باشید.

تبلیغات و بازاریابی لباس برای هر فصل چگونه است؟

هر فصل تبلیغات و بازاریابی مخصوص خودش را نیاز دارد، برای مثال در فصل زمستان علاوه بر زیبایی، گرما و وزن لباس، دوام آن بسیار مهم خواهد بود. زیرا قیمت لباس‌های زمستانی به مراتب بالاتر از لباس‌های تابستانی است و خریدار ترجیح می‌دهد لباسی را انتخاب کند که دوام بالایی داشته باشد.

 

رنگ متناسب با هر فصل چیست؟

هر فصل رنگ مخصوص خودش را دارد. اگر می‌خواهید فروشنده موفقی باشید، باید ابتدا رنگ‌ها و ترکیباتشان را به خوبی یاد بگیرید و لباس‌هایی را که متناسب با آن رنگ‌ها باشد، خریداری کنید.

 

پارچه‌های جدید در بازار چیست و کاربرد هر پارچه چگونه است؟

شناخت پارچه‌های جدید، شناخت دوام آن‌ها و رفتار آن بعد از شستشو، بسیار مهم است. مشتری‌های شما قرار است بارها از شما خرید کنند، بنابراین نباید آن‌ها را نا امید کنید.

چرا یک لباس مد می‌شود و یا از مد می‌افتد؟

اگر شما ندانید چرا لباسی مد می‌شود و یا چرا از مد می‌افتد، امکان خرید لباسی که در ماه اول فصل بعد، از مد بیافتد، برای شما بالا می‌رود. فراموش نکنید که شما یک فروشنده عمده لباس هستید و اگر در انتخابتان دقت نکنید، ضرر زیادی را متحمل می‌شوید، پس باید یک قدم از رقبا جلوتر باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *